Фермерське господарство «Україна» ― сертифікована продукція з перших рук!

Наша компанія заснована в 1993 році в с. Стара Прилука.

Ідея роботи саме в цій сфері виробництва була не випадкова, адже ще в 19 столітті тут працювала водяний млин і 4 круподерки. Тому ми є нащадками славних круп’яних традицій нашого села.

Сьогодні ФГ «Україна» ― це потужне аграрне підприємство, яке бере активну участь у реалізації економічного потенціалу України в галузі сільського господарства, має 25-ти літнью історію успішної роботи, поєднує в собі безцінні традиції землеробства і сучасні технології вирощування та переробки продукції.

Основні принципи нашої роботи:

 • використання системи обробітку грунту No-Till
 • вирощування органічно-чистого зерна
 • переробка власної сировини у високоякісну продовольчу продукцію

Для обробки землі та збору врожаю використовується сучасна техніка. Все зерно, вирощене на полях господарства, залишається якісним і не втрачає своїх корисних властивостей протягом всього року. Також ФГ «Україна» займається переробкою зерна.
Основною продукцією є:

— кукурудзяна крупа №4, 5, екстра

— круп’яні висівки

— кукурудзяне і пшеничне борошно

— кукурудзяний зародок

— кукурудза дроблена

— комбікорми для тварин.

— макаронні вироби

Вся продукція сертифікована і, завдяки імпортному обладнанню та впровадження сучасних технологій, відповідає суворим вимогам нормативно-технічної документації і суспільним стандартам. Також в 2015 році була впроваджена і застосовується система менеджменту безпеки харчової продукції ISO 22000 : 2005

Кукурудзяна крупа є дуже корисним продуктом, тому що не викликає повноти, але дає відчуття ситості на довгий час.

Якщо ж говорити про наші комбікорма, то тут відбувається все з точністю до навпаки. Додаючи свиням наш корм, Ви будете вражені результатом. Адже, завдяки їм, за один день тварина додає в середньому у вазі 800-900 р. що дуже радує всіх фермерів.

Такі ж привабливі пропозиції у нас є для виробників рослинних олій, адже саме наш кукурудзяний зародок має великий відсоток вмісту олії.

Ну і, нарешті, не можна не згадати про борошно, зроблене з кращої пшениці, робота з яким надасть масу задоволення господиням. З цієї ж муки ми самі виробляємо макаронні вироби класу «Екстра», які прийдуться до смаку навіть самому великому гурману.

Наші переваги:

 • Понад 25-років успішної діяльності, що гарантує стабільну, високу якість та конкурентну ціну
 • Два зернопереробних КХП  по виробництву муки пшеничної
 • Сучасний завод по переробці кукурудзи, потужністтю 200 тонн  зерна на добу
 • Власні земельні угіддя, понад 10 тис гектарів
 • Система менеджменту безпеки харчових продуктів ISO 22000:2005, система контролю якості BRS
 • Власна сертифікована виробнича лабораторія
 • Продукція не містить ГМО
 • Виготовлення індивідуального продукту під специфікацію клієнта.
 • Аграрне підприємство ФГ «Україна» є членом Торгово-промислової палати України, картка під номером 05382.
 • Поставки згідно «Інкотермс — 2010»

 

Прочитавши все вище викладене, Ви можете впевнитись, що купуючи продукцію для виробництва саме нашої фірми, ви отримаєте найвищу якість і неперевершений результат тому, що ми дбаємо про надання самих якісних послуг та задоволення всіх потреб наших клієнтів.

Ми готові до того, що Вам буде складно поміняти своїх постачальників на нас, тому пропонуємо ознайомитися з нашою продукцією з допомогою зразків, які ми можемо відправити будь-якою компанією-перевізником.

 

Якщо інформації для прийняття позитивного рішення недостатньо, зателефонуйте і ми дамо відповіді на будь-які Ваші запитання

Ми завжди врахуємо потреби виробників. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта

Наш успіх — це успіх наших партнерів!