Електровимірювальна лабораторія ТОВ «Меценат»

Надання послуг фізичним і юридичним особам


ВИМІРЮВАННЯ ОПОРУ ІЗОЛЯЦІЇ

Рисунок2

ТОВ «Меценат» пропонує таку послугу, як вимір опору ізоляції і будь-які електричні виміри, що відіграє величезну роль в області пожежної безпеки та охорони праці. У найважливіші електричні виміри  входить така процедура, як вимір опору ізоляції електропроводки.

Від стану електроізоляції безпосередньо залежать втрати електричного струму, безпека людини та можливість тривалої безаварійної роботи.


ВИМІРЮВАННЯ ПОВНОГО ОПОРУ ПЕТЛІ «ФАЗА-НОЛЬ»

ВИМІРЮВАННЯ СТРУМУ КОРОТКОГО ЗАМИКАННЯ

Рисунок3

Перевірка ланцюга «фаза-нуль» один з основних компонентів забезпечення електробезпеки на підприємстві і у побуті. Цей вид досліджень проводиться ЕВЛ ТОВ «Меценат» з ціллю перевірки надійності спрацювання апаратів захисту від  «сверхтоков» і короткого замикання.


ВИМІР ОПОРУ ЛАНЦЮГА МІЖ ЗАЗЕМЛЮВАЧАМИ ТА ЗАЗЕМЛЕНИМИ УСТАНОВКАМИ

Рисунок3

Перевірка наявності ланцюга між заземлювачем і елементами, які  заземлюються – металозв’язок, проводиться з метою визначення цілісності і  безперервності захисних провідників. Якість електричних з’єднань перевіряється оглядом, а зварювальних з’єднань ударами молотка з подальшими вимірами опору ланцюга.


 ВИМІРИ ОПОРУ ЗАЗЕМЛЮВАЛЬНОГО ПРИСТРОЮ

Рисунок5

Заземлення широко застосовується з  метою електричного захисту устаткування та персоналу. Чим менший опір заземлюючого пристрою, тим надійніший захист. Основне призначення заземлення є захист людини від враження електричним струмом.


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Рисунок8Електровимірювальна лабораторія  при ТОВ «Меценат»(свідоцтво про атестацію   від   29.12.2015року №176 ) надає  послуги юридичним та фізичним особам:

Постійним замовникам надається знижка до 20%.

За довідками звертатись: смт Турбів, Липовецького району,  вул. Миру,147 (приміщення торгово-розважального комплексу «Україна», 2 поверх,офіс69) тел.:(04358)4-19-72, 0974809475, 0674306636,

Факс: (04358) 4-21-69.